Çocuksu Hayaller

 
 
Hayallerİ Resmetmek

Okulda öğretmenlerinin onlara "herhangi bir konuda resim çalışması yapıyoruz" diyerek çizdirdiği resimler gibi biz de hayallerini çizmelerini çocuklardan istedik.

Resİmlerİn Yayınlanması

Çocuğun kısa bir biyografisi ve çizilen resim, ekibimiz tarafından yazılan açıklama makalesiyle birlikte yayınlanır ve bu hayalin gerçekleşmesi için gerekli olan nakdi bağış tutarı ilan edilir.

Hayalİ Gerçekleştİrme

Sayfamız üzerinden kredi kartıyla güvenli bir şekilde bağış tutarının tamamı veya bir kısmı gerçekleştirilebilir. İşlem tamamlandığında "Gerçekleşmiş Hayaller" bölümünden ilgili hayal görülebilir. İsteyen bağışçılarımız bankadan veya ayni bağış olarak da bağışlarını bize ulaştırabilir.

İYİLİĞİN SÜREKLİLİĞİ

Son olarak; bu projemizi diğer insanların da faydalanması adına sosyal ağlarda ve çevrenizde duyurarak bize destek olabilirsiniz. Hem iyiliğe katılabilir hem de davet edebilirsiniz.

Çocuksu Hayaller projemiz ile ihtiyaç sahibi çocuklarımızın hayallerini gerçekleştiriyor ve onların yüzünde tebessüm oluşmasına vesile oluyoruz.

Hayallerini maddi ve manevi şartlar nedeniyle dile getiremeyen çocuklarımızdan hayallerini resmetmelerini istedik. Ekiplerimizce durum tespiti yapılan gelir düzeyi düşük bölgelerdeki ilkokul öğrencilerine "Şu an en çok istediğiniz şey nedir?" sorusunu sorduk ve bu sorunun cevabını da resim çizerek bize anlatmalarını istedik. Gelen resimleri üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadan sayfamız üzerinden buluşturmaktayız.

  Sizler de bir çocuğumuzun hayalini gerçekleştirerek yüzlerinde tebessüm oluşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için bağışlarınızı ister ayni olarak isterseniz de nakdi olarak bizlere ulaştırabilirsiniz. "Bir Hayali Nasıl Gerçekleştirebilirim?"

İsterseniz sitemizin ana sayfasından isterseniz de üstteki Çocuksu Hayaller menüsünden Gerçekleşecek Hayaller bölümüne girerek resmedilmiş hayalleri görüntüleyebilirsiniz. Resmini gördüğünüz bir çocuğun hayalini gerçekleştirmek için resmin yanındaki "Hayali Gerçekleştir" butonuna bastığınızda karşınıza ayni yada nakdi olarak iki seçenek gelecektir. İlk seçenek "Nakdi Bağış"tır. Bu seçenekte bağışınızı isterseniz derneğimizin banka hesabına havale/eft olarak, isterseniz de kredi kartınızla sayfa üzerinden güvenli bir şekilde anında aktarabilirsiniz.

Dikkat: Banka hesaplarımıza gönderilen bağışlar için açıklama bölümüne seçtiğiniz çocuğun adını ve soyadını yazmanızı rica ediyoruz.

Kampanyamıza katılabileceğiniz ikinci seçenek ise "Ayni Bağış"tır. Formdan Ayni Bağışı  seçtiğiniz takdirde resimde görülen hayali kendiniz satın alıp derneğimize kargo ile göndererek veya elden teslim ederek hayalin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Ayni bağışları alıcı ödemeli olarak göndermeyiniz. Bu şekilde gönderilen kargolar teslim alınmayacaktır.

DİKKAT: Hediye edilecek ürünleri satın alırken garantisiz ve sağlığa zararlı olma şüphesi bulunan ürünler seçmemeye lütfen dikkat ediniz.

Projemize maddi ve manevi destek veren tüm bağışçılarımıza yürekten teşekkür ediyor, hep birlikte binlerce çocuğun yüzünde tebessüm olmayı temenni ediyoruz.