Faaliyetler

Yardımlar

Bağış Yap

Bebek Seti

Aylık düzenli olarak yardım ulaştırdığımız ihtiyaç sahibi ailelerin 0-3 yaş arası çocuklarına bez, ıslak mendil, mama, süt, şampuan, pudra v.s gibi bebeklerin bakımında ihtiyaç olan malzemeleri ailelere ulaştırıyoruz. Dünya hayatında ki en savunmasız ve günahsız varlık olan bebekler maalesef ailelerin kötü şartlar altında yaşaması sonrası onlarda bu kötü şartların kurbanı olmaktadır. Bu kötü şartları iyileştirmek için verdiğimiz çabanın yanı sıra bebeklerinden bu kötü şartlardan etkilenmemesi için bu projemizi hayata geçirip  onlara destek olmaktayız.

Bağış Yap

Kırtasiye Yardımları

Yoksulluk eğitimlerine engel olmasın...

Büyük bir heyecan içerisinde okullarına giden çocuklarımızın, en temel eğitim malzemelerinden mahrum kalarak mahzun olmamaları ve heyecanlarının hüzne dönüşmemesi için elimizden geleni yapmanın gayreti içerisindeyiz. Tebessüm Derneği olarak ilkokul ve ortaokul çağındaki ihtiyaç sahibi çocuklarımıza her eğitim-öğretim sezonu başında kırtasiye seti yardımında bulunuyoruz. Her yıl ortalama 500 çocuğumuza dağıtılan kırtasiye setlerimiz, çocuklarımızın okul ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde hazırlanmaktadır.

Bağış Yap

Tebessüm Derneği Kışlık Yardım, Çocuk Giydirme

KIŞLIK YARDIMI

İhtiyaç sahibi çocuklarımıza bot ve mont ulaştırmak için el ele veriyoruz.

Tebessüm Derneği’nin “KIŞ ÜŞÜTÜR SİZ ISITIN” kampanyasına 300 TL destek verebilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanında ihtiyaç sahibi çocuklarımız kış aylarını zorlu şartlar altında geçiriyor. Üzerinde kışlık kıyafetleri olmayan, bir monta veya bir bota muhtaç durumda olan çocuklarımıza yardım edebilirsiniz. Kış en çok küçücük bedenleri ile çocuklar için zor oluyor. Onların daha sıcak bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için eksiklerini tamamlamaya gayret gösteriyoruz. Ayni bağış yapmak isteyen bağışçılarımız derneğimizi arayarak çocuk bilgilerini öğrenebilirler.

Bot ve Mont Fiyatı Çocuk Giydirme Kışlık Yardımı

Siz de maddi yetersizliklerden dolayı kışa hazırlıksız yakalanan çocuklarımızı sevindirmek isterseniz kredi kartınızla online bağış olarak ve hesap numaralarımız üstünden 300 TL veya istediğiniz miktarda KIŞLIK açıklamasıyla bağış yapabilirsiniz.

Bağış Yap

Kumanya Ve Kuru Gıda Yardımları

Derneğimiz önceden tespiti yapılmış olan ihtiyaç sahibi ailelere her ay düzenli olarak gıda yardımları ulaştırmaktadır. Dernek gönüllülerimizce paketlenen kumanyalarımız her ayın ilk haftasında ihtiyaç sahibi ailelere yapılan ziyaretlerde teslim edilmektedir. Derneğimize bağışlanan kumanya paketlerinin gerçek ihtiyaç sahiplerine bizzat ulaştırılması için, her ay yapılan aile ziyaretlerinde ailelerin durumları tekrar gözden geçirilmekte ve yardım sistemimiz üzerinde gerekli güncellemeler yapılmaktadır.

 

 

 

Bağış Yap

Temizlik ve Hijyen Paketi

Kısıtlı imkanları sebebi ile yokluğu en çok hisseden kadınların, en önemli ihtiyaçlarından olan evsel ve kişisel temizlik ürünlerinden dahi mahrum olduğu, dışavurulmayan önemli bir gerçektir. “Beni en iyi sen anlarsın” sloganı ile kadın kollarımız tarafından yürütülen bu projede ihtiyaç sahibi kadınlarımızın genel ve özel ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile temizlik ve hijyen setleri hazırlanmakta ve her ay düzenli olarak dağıtımı gerçekleştirilmektedir.