Faaliyetler

Yardımlar

Bağış Yap

BEBEK SETİ

Aylık düzenli olarak yardım ulaştırdığımız ihtiyaç sahibi ailelerin 0-3 yaş arası çocuklarına bez, ıslak mendil, mama, süt, şampuan, pudra v.s gibi bebeklerin bakımında ihtiyaç olan malzemeleri ailelere ulaştırıyoruz. Dünya hayatında ki en savunmasız ve günahsız varlık olan bebekler maalesef ailelerin kötü şartlar altında yaşaması sonrası onlarda bu kötü şartların kurbanı olmaktadır. Bu kötü şartları iyileştirmek için verdiğimiz çabanın yanı sıra bebeklerinden bu kötü şartlardan etkilenmemesi için bu projemizi hayata geçirip  onlara destek olmaktayız.

Bağış Yap

FATURA YARDIMLARI

Siz değerli bağışçılarımızın desteğiyle ihtiyaç sahibi ailelerimizin son ödeme tarihi geçmiş olan faturalarını ödüyoruz.

Derneğimizde kayıtlı olan ailelerin fatura bilgilerini temin ederek sistemimize kaydediyoruz. Sizlerden gelecek olan fatura ödeme taleplerini not alıyor ve bütçenize uygun ailenin fatura bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

Fatura bilgisi almak için 0216 443 43 31 numaramızı arayabilir veya 0216 443 43 31 numaramıza Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

Fatura bilgilerini derneğimizden temin ettikten sonra aşağıdaki ödeme adreslerini kullanabilirsiniz. 

Su Faturası Ödeme Adresi: Tıklayınız 

Doğalgaz Faturası Ödeme Adresi: Tıklayınız 

Elektrik Faturası Ödeme Adresi: Tıklayınız 

E-devlet üzerinden veya internet bankacığı/mobil şubeden fatura ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bağış Yap

İDLİB ÜŞÜYOR!

İdlib'de çadır kentlerde yaşayan siviller çetin kış şartları altında, yoğun kar yağışı ve fırtına nedeniyle çok zor günler geçiriyor. Yoğun kar yağışı, İdlib ilinde altyapının olmadığı, derme çatma kurulan birçok çadır sakinini olumsuz etkiledi. Kış şartlarının ağır geçmesi, halihazırda iç savaş ortamında zor şartlarda çadırlarda yaşayan sivillerin hayatını daha da zorlaştıryor. Yardım çalışmaları kapsamında çetin kış koşulları altında yaşayan kardeşlerimizin kışlık ihtiyaçlarını bu yıl da desteklerinizle karşlıyoruz.

-Battaniye: 100 TL

-Bot: 100 TL

-1 Ton Kömür: 1.250 TL

Bağış Yap

BİR ÇANTA DOLUSU TEBESSÜM

İhtiyaç sahibi öğrenciler kırtasiye yardımı için sizlerin desteğini bekliyor. Bir set bedeli 300 TL' dir.

Büyük bir heyecan içerisinde okullarına giden çocuklarımızın, en temel eğitim malzemelerinden mahrum kalarak mahzun olmamaları ve heyecanlarının hüzne dönüşmemesi için elimizden geleni yapmanın gayreti içerisindeyiz. Tebessüm Derneği olarak ilkokul ve ortaokul çağındaki ihtiyaç sahibi çocuklarımıza her eğitim-öğretim sezonu başında kırtasiye seti yardımında bulunuyoruz. Kırtasiye setlerimiz, çocuklarımızın okul ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde hazırlanmaktadır.

Kırtasiye Seti İçeriği:

Malzeme

Adet Sayısı

Okul Çantası 1
Kurşun Kalem / ya da Uçlu Kalem 6
Kırmızı Kalem 2
Para Bandı ve Bant Kesicisi 1
Makas (Korumalı) 1
Kalemtıraş 1
Sulu Boya (12 Renk) 1
Kuru Boya (12 Renk) 1
Pastel Boya (12 Renk) 1
Silgi 2
Defter A5 (Kareli-Çizgili) 2
Defter A4 (Kareli-Çizgili) 2
Resim Defteri 1
Kalemlik (Kalem Çantası) 1
Matara 1
El İşi Kağıdı (10'lu) 1
Cetvel Pergel Gönye İletki Set 1
Fon Kartonu (10'lu) 1
0.7 Kalem Ucu 2

 

Yoksulluk eğitimlerine engel olmasın...

Bağış Yap

KIŞLIK YARDIMI

İhtiyaç sahibi çocuklarımıza bot ve mont ulaştırmak için el ele veriyoruz.

Tebessüm Derneği’nin “KIŞ ÜŞÜTÜR SİZ ISITIN” kampanyasına 300 TL destek verebilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanında ihtiyaç sahibi çocuklarımız kış aylarını zorlu şartlar altında geçiriyor. Üzerinde kışlık kıyafetleri olmayan, bir monta veya bir bota muhtaç durumda olan çocuklarımıza yardım edebilirsiniz. Kış en çok küçücük bedenleri ile çocuklar için zor oluyor. Onların daha sıcak bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için eksiklerini tamamlamaya gayret gösteriyoruz. Ayni bağış yapmak isteyen bağışçılarımız derneğimizi arayarak çocuk bilgilerini öğrenebilirler.

Bot ve Mont Fiyatı Çocuk Giydirme Kışlık Yardımı

Siz de maddi yetersizliklerden dolayı kışa hazırlıksız yakalanan çocuklarımızı sevindirmek isterseniz kredi kartınızla online bağış olarak ve hesap numaralarımız üstünden 300 TL veya istediğiniz miktarda KIŞLIK açıklamasıyla bağış yapabilirsiniz.

Bağış Yap

KUMANYA VE KURU GIDA YARDIMLARI

Derneğimiz önceden tespiti yapılmış olan ihtiyaç sahibi ailelere her ay düzenli olarak gıda yardımları ulaştırmaktadır. Dernek gönüllülerimizce paketlenen kumanyalarımız her ayın ilk haftasında ihtiyaç sahibi ailelere yapılan ziyaretlerde teslim edilmektedir. Derneğimize bağışlanan kumanya paketlerinin gerçek ihtiyaç sahiplerine bizzat ulaştırılması için, her ay yapılan aile ziyaretlerinde ailelerin durumları tekrar gözden geçirilmekte ve yardım sistemimiz üzerinde gerekli güncellemeler yapılmaktadır.

Bağış Yap

TEMİZLİK VE HİJYEN PAKETİ

Kısıtlı imkanları sebebi ile yokluğu en çok hisseden kadınların, en önemli ihtiyaçlarından olan evsel ve kişisel temizlik ürünlerinden dahi mahrum olduğu, dışavurulmayan önemli bir gerçektir. “Beni en iyi sen anlarsın” sloganı ile kadın kollarımız tarafından yürütülen bu projede ihtiyaç sahibi kadınlarımızın genel ve özel ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile temizlik ve hijyen setleri hazırlanmakta ve her ay düzenli olarak dağıtımı gerçekleştirilmektedir.