Yurt İçi Yardımları

Gıda yardımından, eğitime, yakacaktan giyeceğe, oyuncak desteğinden battaniye ve acil yardım ihtiyaçlarına kadar her türlü yardımı yapıyoruz. Tebessüm Derneği olarak, yurt içindeki çalışmalarımıza büyük önem veriyoruz. 

“Erzak Yardımları”, “Afet Yardımları”, “Kışlık Yardımları”, “Kömür Yardımları”, “Kırtasiye Yardımları”, “Bayramlık Yardımları” ve “Kıyafet Yardımları” gibi projelerimiz ile yüzlerce ailemize ihtiyaçları doğrultusunda destek oluyoruz. 

Tebessüm Her Yerde

İstanbul’un Anadolu yakasında başlayan aile yardımlarımız 2023 yılında Türkiye’nin farklı bölgelerinde devam ediyor. İlerleyen günlerde, genişleyen yurt içi ekibimiz ve her gün artan bağışçılarımızın destekleriyle Türkiye’nin çoğunluğunda ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaşmayı hedefliyoruz. Gönüllülerimiz ile işbirliği halinde iyiliği ve tebessümü çoğaltarak, hane hane dolaşmaya devam ediyoruz.

Ailelerimize Nasıl Ulaşıyoruz?

Derneğimize bizzat başvuran ve aile ziyaretlerimiz sonucu ihtiyaç sahibi olduğunu tespit ettiğimiz evlere yardımlarımızı  ulaştırıyoruz. İstanbul dışından gelen taleplerdeyse temsilciklerimizi ve gönüllü arkadaşlarımızı ailemize yönlendirerek ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz.

Nasıl Bağış Yapabilirim?

Yurt içi faaliyetleri ile Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce ailemizin birçok farklı ihtiyacını karşılıyoruz. Siz de bağışlarınızla ülkemizdeki ihtiyaç sahibi ailelere destek olabilirsiniz.

Kumanya

Ramazan ayı ile desteklerimizi arttırıyor bağışladığınız kumanyaları deprem bölgelerinde ve yurt genelinde dağıtıyoruz. 

  • Kumanya bedeli 500 TL

Teşekkür Ederiz

Bağışlarınız, dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor.
x