MEVLİD KANDİLİ YEMEĞİ İLE TEBESSÜM OLDUK

Tanzanya'daki yetimhane ve medreselerde, Mevlid Kandili Yemeği ile 2000 kişiyi ağırladık. Bu özel ve anlamlı günde dualarla bir araya gelerek kutladık. İhtiyaç sahibi olan her bir çocuğumuz için düzenlediğimiz yemekte, sevgi dolu ellerle hazırlanmış yemekler paylaştık. Bu paylaşımın getirdiği mutluluğu ve tebessümleri görmek, bizim için en büyük bahtiyarlıktı.

Bu güzel organizasyonu gerçekleştirebilmek adına katkıda bulunan tüm hayırseverlere, bağışçılara ve gönüllülere içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Mevlid Kandili vesilesiyle gerçekleştirdiğimiz bu etkinlik, toplumun dayanışma ve sevgi duygularını pekiştirdi. Birlikte yaşadığımız bu dünyada, yardımlaşma ve birbirimize destek olma anlayışının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha fark ettik.

Dua ve dualarla dolu bu özel günde, yeryüzündeki tüm çocuklara ve ihtiyaç sahiplerine umut ve sevgiyle yaklaşmayı, onların yüreklerine dokunmayı daima sürdüreceğiz. Mevlid Kandili'nin manevi atmosferinde, tüm insanlığın huzur, barış ve mutluluk içinde yaşamasını diliyor, bu mübarek günün bereketini yürekten paylaşıyoruz.

Kandil Yemeği
DİĞER HABERLER